סדנאות כתיבה

סדנאות כתיבה - "החיים כסיפור מרתק"

סדנת כתיבת הזיכרונות "החיים כסיפור מרתק" שלנו הצליחה בזמן מאוד קצר להגיע לעשרות סבים וסבתות, לגרום להם להיזכר, להתרגש, ולכתוב סיפורים קצרים בהשראת חוויות העבר שלהם. כל זה בעזרת ליווי צמוד, הדרכה שנשענת על הרבה מאוד ניסיון וקבוצה תומכת וחברית שמקשיבה ומתרגשת יחד.

התגובות לסדנה פשוט מדהימות, אפשר לקרוא אותן כאן.

הסדנה בת 12 מפגשים, פעם בשבוע, והיא מעסיקה וממלאת את היום של המשתתפים בה, בלמידה על כתיבת סיפורים, בשכתוב הסיפורים, בחיפוש תמונות, ביצירת קשרים מחודשים עם חברים מהעבר ועוד.

בסיום הסדנה כל הסיפורים עוברים עריכה והגהה, עיצוב גרפי ועימוד תמונות. כל משתתף בסדנה מקבל ספר מעוצב עם הסיפורים שלו, וכמובן תמונות שמלוות את הסיפורים.

הרגע הזה שבו הספר המודפס יוצא לאור, אפשר ללטף אותו ולגעת בו – הוא אחד מאותם רגעים שצריך לחוות כדי להבין לגמרי, והוא מרגש ובלתי נשכח עבור מי שכתב את הספר ועבור בני המשפחה והחברים שיקבלו עותקים ממנו.

לנרשמים החודש יינתן גם ספר דיגיטלי ללא עלות נוספת, קישור לספר שלכם אותו אפשר לשתף עם כולם, דרך כל מחשב/טלפון. הספרים הדיגיטליים מעוצבים, נוחים לקריאה וחדשניים.

חלק מהסדנאות וירטואליות ומתקיימות בזום וחלקן פרונטאליות ומתקיימות במקומות שונים בארץ. אפשר לשלוח הודעה או להתקשר לגלבוע בטלפון: 054-7345002 ולבקש להתעדכן בסדנאות הקרובות.

המלצות ממשתפי הסדנאות

דילוג לתוכן