סדנאות כתיבה לארגונים

סדנאות כתיבה

יש לנו סדנה שמתאימה לכל ארגון/עמותה/עסק, וכל קבוצה שרוצה להעמיק את ההיכרות בין חבריה. אפשר לקיים אותה במתכונת מצומצמת או לקהל רחב.
וסדנה שבניתי לקהל המבוגר יותר, אזרחים וותיקים שאוהבים להגיע להרצאות ולסדנאות בקיבוצים, מושבים, בתי אבות וכדומה. (לא חייבים לכתוב בסדנה הזאת.)

אני גם מכשיר בני נוער לכתיבת זיכרונות עבור וותיקי הקהילה שלהם, בפרויקטים בין דוריים ובעבודה מול שורדי שואה.

תכנית ההכשרה מתאימה גם למבוגרים בקהילה. המפגש בין בני ובנות הדורות השונים הוא מבורך וחשוב ויוצר קהילה מגובשת יותר.

סדנת כתיבת זיכרונות

סדנה בשבי ציון מרץ 2018

כתיבת זיכרונותיו של אדם אחר יוצרת חיבור רגשי עמוק. במפגש מהנה ומרתק נכתוב סיפורים קצרים בהשראת משתתפים/ות בסדנה.

 גם לספר זה כיף, אז יצרתי עבורכם סדנת כתיבה שבה כל אחד מהמשתתפים נכנס לדמויות "המספר" וגם "הסופר". נשב יחד ונעבור תהליך מעניין של כתיבה והקשבה, ובעזרת כלים שתורמים לזרימת ההשראה נצא עם שני סיפורים כתובים.

סדנת "את מי זה מעניין בכלל?"

18740566_1305756629493637_4014221864683315286_n

הרבה פעמים בעבודתי פגשתי נשים וגברים שבטוחים שהחיים שלהם לא מעניינים אף אחד. "בני המשפחה עסוקים, עובדים שעות רבות, עסוקים בטלפונים החכמים שלהם כל הזמן, הם לא פנויים לשמוע על החיים שלי, על מה שהיה פעם" – את המשפט הזה בגרסאות ובמבטאים שונים שמעתי שוב ושוב.

הכשרת כותבים

החיבור בין צעירים וצעירות לוותיקי היישוב/קהילה הוא מהנה, מרתק, חשוב ערכית וחברתית ותורם המון לקהילה. הקשר הבין דורי הוכיח את עצמו ככזה שמעשיר ומתגמל את כל המשתתפים.

מטרת הקורס: להכשיר מתנדבים לכתוב סיפורי חיים עבור קשישים. ניתן לאגד את הסיפורים לספר משותף/ להפיק ספר מתכונים וסיפורים/ לקיים ערב הוקרה לקשישים והקראת הסיפורים שלהם ועוד.

המלצות ממשתפי הסדנאות

דילוג לתוכן